CHP’li Günay: “Kenti Ortak Akılla Yöneteceğiz”

0
209

ümit günay11CHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Ümit Günay, İskenderun 1 Nolu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Kekeç ve Otogar Dernek Başkanı Züher Yazar’ı ziyaret etti. CHP’li Günay, İskenderun’u orak akılla yöneteceklerini belirtti.

Belediye Başkan Aday Adayı Ümit Günay, kentteki ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. İskenderun 1 Nolu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi ve Otogar Derneğini ziyaretinde konuşan Günay, her zaman ortak akla büyük önem verdiğini belirterak; “Ben her zaman, sen-ben değil, biz anlayışı ile hareket ederim. Partim beni aday gösterir, halkımız da teveccüh eder başkanlığa getirilirsem, esnafların, sivil toplum kuruluşlarının önerileri bizlerin rehberi olacaktır. Ben yaptım oldu mantığı doğru değildir. Sorunlar sıkıntılar ancak ortak akıl ile çözüme kavuşur” dedi.

ümit günay12

1 Nolu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kekeç ise Günay’ın bu ziyaretimden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sayın Günay’ı yıllardır tanırız. Kendisi her zaman halkın içerisinde olmuş bir arkadaşımızdır. Çıkmış olduğu bu hizmet yolunda kendisine başarılar diliyoruz. Umarım Allah gönlüne göre verir” diye konuştu.

Otogar Dernek Başkanı Yazar ise Günay’ın başarılı çalışmalara imza atan bir yönetici olduğunu ifade ederek dürüst, çalışkan, insanların her zaman siyasetin içerisinde olması gerektiğini vurguladı. Ziyaretler sohbet ortamında devam ederken fikir alış verişinde de bulunuldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here