Belediye Ekipleri, Yaşlıların Evlerini Temizliyor

0
74

bld-ev temizliği1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın evlerinin temizliğinin yapıldığını belirtti.

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Esentepe’de yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerinin temizliğini gerçekleştirdi.

Yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şehrin çeşitli mahallelerinde tespit edilen yaşlılarımızın evlerinin bundan sonrada düzenli olarak temizleneceğini ifade ederek; “Mahalle muhtarlıkları ile birlikte yürütülen çalışmalar neticesinde belirlenen adreslerde hasta, düşkün, iş yapamayacak durumda olan yaşlı vatandaşlarımıza ev temizliği yapılıyor. Fiziksel olarak evini temizleyemeyecek durumda hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın evlerinde daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilmelerine yardımcı olmak amacıyla İskenderun Belediyesi olarak bu hizmeti vermekteyiz.

Duyarlı vatandaşlarımız çevrelerinde bulunan kimsesiz ve yaşlı insanların durumlarını İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bildirebilirler. Temizlik hizmetinde tüm temizlik malzemeleri belediyemizden karşılanıyor. Elektrik süpürgesi, temizlik araçları ve temizlik maddeleriyle birlikte belediye çalışanlarımız baştan aşağıya temizlik yapıyor” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here