Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Halkla Buluşmayı Sürdürüyor

0
41

bld-halk günü3“İnsanı Merkeze Oturtan Bir Belediyecilik Anlayışını Benimsiyoruz”

Halk günleri uygulaması kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, insan odaklı hizmet anlayışı ile çalıştıklarını belirtti.

İnsanı merkeze oturtan bir belediyecilik anlayışını benimsediklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Her fırsatta vatandaşlarımız ile iç içeyiz. Halk günleri kapsamında vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın görüşlerini, önerilerini ve taleplerini dinliyor sorunları imkânlar dâhilinde çözmeye çalışıyoruz. Yaptığımız tüm faaliyetleri insan odaklı yapmaya gayret gösteriyoruz. İnsan odaklı çalışma yapıldığı takdirde sorunların temelden çözülebileceğine inanıyoruz” dedi.

Her Çarşamba gerçekleştirilen ‘Halk Günleri’nin vatandaşlar talep ettiği sürece devam edeceğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Toplumda yaşayan herkesi dinlemek amacıyla halk günleri uygulaması yapıyoruz. Halk günleri uygulamasına bu noktada büyük önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve beklentilerini tek-tek dinliyoruz. Halk günü uygulamasını periyodik olarak her hafta gerçekleştiriyoruz. Bu uygulamadan vatandaşlarımızda çok memnun kalıyor. Sorunlar belediyemizin imkânları ölçüsünde çözüme kavuşturuluyor” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here