Başkan Seyfi Dingil, Bekbele Muhtarı Yardımcı’yı Ziyaret Etti

0
90

bld-bekbele1Mahalle muhtarları ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bu kapsamda Bekbele Mahalle Muhtarı Yakup Yardımcı’yı ziyaret etti.

Mahallenin sorunları hakkında Muhtar Yardımcı ile görüşen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Muhtarlarımızı zaman zaman ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Mahallemizde belediyemiz tarafından yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bekbele’de Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çeşitli nedenlerle tahrip olan bozulan yollarda ve kaldırımlarda bakım, onarım, düzenleme ve yenileme çalışmalarını yapıyor. Diğer yandan yama çalışmaları devam ediyor. Park Bahçe ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Bekbele sosyal tesislerinin tamamlanarak halkın hizmetine açıldığını ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Eski Bekbele Belediye binasının yerine kültür ve taziye evi açtık. Bekbele’ de büyük ihtiyaç duyulan taziye evinin açılmasından halkımız memnun. Burası aynı zamanda bir kültür merkezi. Böylesine bir merkezi Bekbele’ye kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kültür merkezinde vatandaşlarımıza çeşitli kurslarda veriliyor. Bizler sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmetleri sürdüreceğiz. Halkımız hizmetin en güzeline layık” şeklinde konuştu.

Başkan Seyfi Dingil ayrıca Muhtar Yardımcı ile birlikte bölgede süren çalışmaları yerinde inceledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here