Arsuz Belediyespor Grup İkincisi Oldu!

0
237

arsuz-voleybol1Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Bölgesel Lig Voleybol Grup Müsabakaları Final Maçını Oynayan İki Takımı da Tebrik Etti

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Bölgesel Lig Voleybol Grup müsabakaları final maçında sahaya çıkan Arsuz Belediyespor Erkek Voleybol Takımı sporcularına tribünden destek verdi. Arsuz Belediyespor ile Defne Gençlik ve Spor Kulübü’nün karşı karşıya geldiği, oldukça çekişmeli ve heyecanlı setlere sahne olan maçı Başkan Culha’nın yanı sıra, Arsuz Belediye Meclis Üyeleri Canan Karaciğer ve Faiz Ekenel, Defne Belediye Meclis Üyeleri Ayhan Mirioğlu ve Yılmaz Özbay da izledi.

Defne Gençlik ve Spor Kulübü karşısında son ana kadar, pes etmeden mücadeleyi sürdüren Arsuz Belediyespor, rakibine 3-0 mağlup olarak grup ikincisi olurken, grup birincisi olmayı başaran Defne Gençlik ve Spor Kulübü ise 4-6 Mart’ta Kilis’te yapılacak olan finallere katılmaya hak kazandı.

arsuz-voleybol2

Rakip Takımdan Culha’ya Teşekkür

Maç sonrası hem Arsuz Belediyespor, hem de Defne Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını tebrik ederek centilmenlik örneği sergileyen Başkan Nazım Culha, rakip takım sporcularıyla fotoğraf çektirdikten sonra, başarılarının devamını diledi.  Defne Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Ayhan Mirioğlu da şampiyon olan takımlarını kutlayıp, tebrik eden Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya da ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

“Sporda Zirveye Tırmanıyoruz”

Daha sonra, şampiyonluğu kıl payı kaçıran Arsuz Belediyespor sporcularını soyunma odasında ziyaret ederek, Bölgesel Lig Voleybol Grup müsabakalarında ikincilik elde eden sporcularını kutlayan Başkan Nazım Culha; “Grup ikinciliğini elde etsek de voleybolda yüzümüzü güldürdünüz. İlçemiz, futbolun yanı sıra basketbol, voleybol, Muay Thai gibi birçok spor branşında zirveye doğru tırmanıyor. Hepinizi ortaya koyduğunuz spor ahlakından, mücadelenizden ve centilmence davranışlarınızdan dolayı ayrı-ayrı tebrik ediyorum. Seyir zevki oldukça yüksek olan maçı büyük bir heyecanla izledik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here