Alğan: “Türkiye 2023 Hedeflerine Emin Adımlarla Yürüyor”

0
148

mehmet alğan13Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcı, Dış İlişkiler Başkanı ve Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Alğan, seçim çalışmaları kapsamanda, Erzin, Dörtyol, Payas ve Reyhanlı’da birçok esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Hastanede yatan hasta ve yakınları, ilçelerin semt pazarları, ev ziyaretleri, taziye ziyaretlerinde bulunan Mehmet Alğan, İskenderun’da başta Çarşamba pazarı olmak üzere semt pazarlarını gezerek esnafı dinleyip hayırlı işler temennisinde bulundu.

İnsanlarla kurduğu sıcak ve samimi diyalogla seçmenlerinin gönlünü kazanan Alğan, “Rızanızı, gönlünüzü almaya geldik” diyerek yaptığı ziyaretlerde yaşlıların da duasını alıyor.

mehmet alğan14

Esnaf ziyaretleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede konuşan Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Alğan, partisinin toplumun tüm kesimlerini kucakladığını belirterek; “Esnafımızın, çiftçimizin, köylümüzün, işçimizin, memurumuzun, sanayicimizin geleceğe güvenle bakışında Ak Parti var. Tüm halkımızın gönlündeyiz. Ak parti sevdası sadece Türkiye’de değil sınırlarımızın da ötesinde var. Bizler ulaştığımız insanlarımızın gözlerinde Ak parti sevdasını ve sevgisini görüyoruz” dedi.

Ak Partinin 7 Haziran seçimlerine doğru tüm gücünü milletimizden aldığını söyleyen Mehmet Alğan; “Yeni Türkiye’de amacımız daha güçlü, saygın, müreffeh, demokratik ve özgür bir Türkiye’dir. Partimiz yaptığı ve yapacağı çalışmalarla ülke ekonomisini kalkındırmayı, bilim ve teknolojimizi, siyasetimizi, sosyal ve kültürel hayatımızı güçlendireceğiz. Türkiye, güven ve istikrar ortamında ekonomisini daha da güçlendirecek, daha rekabetçi ve daha yenilikçi bir ortam oluşturacak, demokratik standartları yükseltmeye devam edecek, birlik ve beraberlik içerisinde 2023 hedeflerine emin adımlarla yürümeyi sürdürecektir” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here