Başkan Dingil, Halkla Buluşmaya Devam Ediyor

0
47

bld-halk günü2İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, her Salı makamında düzenlenen ‘Halk Günlerinde’ vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Makamında ağırladığı vatandaşların istek, talep ve sorunlarını dinleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kendisine iletilen sorun ve taleplere çözüm üretiyor.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e her fırsatta ulaştıklarını ve dertleştiklerini ifade eden vatandaşlar; “Başkanımız sağ olsun bizleri dinliyor, sıkıntılarımızı çözmeye çalışıyor. Her türlü sorunumuzu kendisi ile paylaşıyoruz. Başkanımız elinden gelen tüm imkânları seferber etmekten geri kalmıyor. Kendisinden Allah razı olsun” diye konuştular.

Katılımcı yerel yönetimin ve sosyal belediyeciliğin adresi olmaya devam ettiklerini kaydeden Başkan Seyfi Dingil, vatandaşların sorunlarına ilk elden ulaşma imkânı bulduklarını söyledi. Ellerinden gelen imkânlar dâhilinde tüm vatandaşların sorunlarına yardımcı olduklarını söyleyen Başkan Seyfi Dingil; “Halkımızla kucaklaşıp, dertleşiyoruz. Onların sorunlarını, istek ve taleplerini dikkate alarak çözüm arıyoruz. Vatandaşımızın sorunlarını kendi sorunumuz olarak algılıyor, elimizden gelen yardımı vermeye çalışıyoruz” dedi.

Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyenin kapılarının vatandaşlara her zaman açık olduğunu vurgulayan Başkan Seyfi Dingil; “Halkımızla iç içe olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here