67 Yıldır Haberin Peşindeyiz!

1
57

67 yaşındayız1Tarafsız, Dürüst ve Medya Etiğine Bağlı Yayın Anlayışıyla

67 Yıldır Haberin Peşindeyiz!

İskenderun Gazetesi olarak, bugün itibariyle 66 yıllık yayın hayatımızı tamamlayarak 67’nci yayın hayatımıza başladık. İskenderun ve çevresine, Hatay’a ve Anadolu’ya kesintisiz olarak 66 yıldır hizmet verdik. 66 yıl önce İskenderun’da kurulan ilk yerel gazete olarak, nasıl ki, halkın ve hakkın sesi olduysak, bugün de aynı heyecanla toplumu aydınlatmaya, halkın bilgi edinme hakkını karşılamaya devam edeceğiz.

İskenderun Gazetesi’ne ilk günden bu güne emek veren yüzlerce ismin, beynine, yüreğine ve kalemine teşekkür ediyoruz. Gazetemizin kurucusu merhum Suphi Levent’in önderliğinde yayın hayatına başlayan gazetemiz İskenderun, seksenli yılların ortalarından itibaren Rızkullah Terbiyeli’nin bayrağı devralmasıyla yayın hayatını sürdürerek bu günlere geldi. Gazetemizin imtiyaz sahibi Rızkullah Terbiyeli başta olmak üzere, Yazı İşleri Müdürü İlyas Edip Terbiyeli de gazeteye emek ve yön veren bir diğer isim oldu.

Geniş köşe yazıları kadrosunun yer aldığı gazetemiz; tarafsız, dürüst ve medya etiğine bağlı yayın anlayışıyla her daim aranılan ve beğenilen gazete olma özelliğini sürdürmektedir. İskenderun Gazetesi, okurlarından, kamuoyundan, İskenderun ve Hatay halkından aldığı güç ve destekle yoluna devam edecektir. Ekip çalışması ve takım ruhuyla, her gün yeniden doğan gazeteniz İskenderun, güçlü ve etkin kadrosu ve köşe yazarlarıyla yine yerel gündemi sizlere gazete olarak ulaştıracak, her daim sesiniz ve sözcünüz olacaktır.

Bize manen ve madden destek olan tüm insanlara teşekkür ediyoruz. Ulu Önder Atatürk’ün laik Cumhuriyet anlayışı, anlayışımız, yolumuz, rehberimiz ve ışığımız olacak ve içimizdeki vatan, millet, bayrak ve Atatürk sevgisi sonsuza dek yaşayacaktır…

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here