Yeni Kavşağın İsmini İskenderunlular Belirleyecek

0
164

kavşak çalışmaları9Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve tamamlanma noktasına gelen Adliye-Arsuz Katlı Kavşak Projesi için isim belirleme stantları İskenderun’da insan yoğunluğunun yüksek olduğu noktalara konumlandırıldı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın, trafikte can güvenliği önceliğinde ulaşımın sağlıklı bir şekilde işleyişi konusunda gösterdiği hassasiyet çerçevesinde İskenderun ve çevre ilçelere kazandırılan Adliye-Arsuz Katlı Kavşak Projesi’nin ismini Hatay halkı katılacağı anketle belirliyor.

Bu Eser Sizlerin, İsmi de Sizlerin Eseri Olsun

“Bu Eser Sizlerin, İsmi de Sizlerin Eseri Olsun” sloganıyla gerçekleştirilen ankette, Hatay’a kazandırılan dev vizyon projesinin gerçek sahipleri olan vatandaşlar, katlı kavşağın ismi konusundaki görüşlerini hem İskenderun Primemall AVM, İskenderun Şehitler Parkı önü ve HBB İskenderun Hizmet Binası önünde kurulan isim belirleme stantlarında hem de Hatay Büyükşehir Belediyesi resmi internet sitesinde: www.hatay.bel.tr/buesersizlerin.aspx linki üzerinden ifade edebilecek.

kavşak çalışmaları10

HBB’nin bugüne kadar ki en geniş kapsamlı, en maliyetli dev vizyon projesi olarak göze çarpan ve bölge trafiğini rahatlatması bakımından önem taşıyan Adliye-Arsuz Katlı Kavşağı’na verilecek ismin yapılan anket ve kurulan stantlardan çıkan isimlere göre belirleneceği kaydedildi.

HBB İskenderun Hizmet Binasında, anket çalışmasının startını veren HBB Ulaşım Daire Başkanı M. İkbal Polat ve yetkililer ankete katılarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’a kazandırdığı dev hizmetin hayırlara vesile olması temennisinde bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here