İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Özer, “Son Sözü Halk Söyleyecek”

0
219

bülent özer19Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran ile birlikte Ulu Cami Caddesi üzerinde kermes açılışına katıldı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen kermeste Ak Partili Belediye başkan aday adayları halk ile bir araya geldi.

Adaymış gibi çalışan Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer; “İskenderun’u Ak Parti iktidarı ile buluşturmak için artık fazla vaktimiz kalmadı. Birkaç güne kadar içimizden biri aday olacak. Bizler tüm aday adayı arkadaşlarımız ile birlikte tek yürek olduk. Birlik ve beraberlik içerisinde halkımızın da desteği ile bu kez İskenderun Belediyesini kazanacağız inşallah” dedi.

bülent özer20

Akşamları ev ve mahalle toplantılarına da devam eden Başkan Özer, hasta vatandaşları da evlerinde ziyaret ederek hayır dualarını alıyor. Yaptığı işin görev ve sorumluluğunu çok iyi bildiğini belirten Başkan Özer; “El birliği ile İskenderun Belediyesini yönetmeye talibiz. Hep birlikte bu kez tüm belde ve köyler ile İskenderun’da halkımızı Ak Parti ile buluşturmayı hedefliyoruz. Önce Büyükşehir diyoruz. Büyük şehri alan İskenderun’u da alır” dedi.

Aday belirleme sürecine artık sayılı günler kaldığını bir kez daha hatırlatan Başkan Özer; “Tüm aday adayı arkadaşlarımız hep birlikte aday gibi çalışıyoruz. Hep birlikte İskenderun’u Ak Partili yapmak için çaba sarf ediyoruz. Artık son sözü halkımız verecek. Karar mercii artık halkımız olacak” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here