Üç Kilo Esrar Ele Geçirildi

0
103

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 3110 gr. esrar maddesi, 3 adet uyuşturucu hap ve 64 gr. eroin maddesi ele geçirilirken 6 şahsın da yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldığı bildirildi.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen operasyonlar hakkında yapılan açıklamada; “Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 20/07/2018 ile 27/07/2018 tarihleri arasında İlçemizde 3 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 6 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır. Söz konusu olaylar kapsamında, 3110 gr. esrar maddesi, 3 adet uyuşturucu hap ve 64 gr. eroin maddesi ele geçirilmiştir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” ifadelerine yer verildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here