Tüp Mide Ameliyatı Sonrası 8 Ayda 78 Kilo Verdi

0
243

gelişim-obezite6Çocukluğundan itibaren kilo problemleri yaşayan, 18 yaşında ve 180 kilo ağırlığında olan Cemil Binicioglu, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Obezite ve Reflü Cerrahisi Uzmanı Genel Cerrah Op. Dr. Cavit Göktaş’ın gerçekleştirdiği başarılı tüp mide ameliyatı sonrası 8 ayda 78 kilo verdi.

Ameliyat sonrası, 180 kilodan 102 kiloya gerileyen Binicioğlu, ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Cavit Göktaş’a teşekkür ederek; “Büyük bir karar ve sonrasında kilo vermenin büyük mutluluğunu yaşıyorum. 76 bedenden 40 bedene düşmek bunun hissettirdiği mutluluk. Bu başarılı operasyonu gerçekleştiren doktorum Cavit Göktaş’a çok teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Cemil Binicioğlu’na uyguladıkları ameliyat hakkında bilgiler veren Op. Dr. Cavit Göktaş ise; “180 kilo ağırlığında bize gelen hastamıza, sleeve gastrektomi ameliyatını planladık. Hastamızın ameliyatı gayet başarılı geçti ve kendisini üçüncü gün taburcu ettik. Hastamız, ameliyat sonrası hem kilolarından kurtuldu, hem de sağlığına kavuştu. Ameliyattan sekiz ay sonra 78 kiloya veda ettik” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here