Teknofest 2022 Teknoloji Yarışmaları Başvuruları Başladı!

0
127

Dünyanın en büyük havacılık festivali, ayakları yerden kesen TEKNOFEST heyecanı yeniden başlıyor. Toplumun tamamında teknoloji ve bilim konusunda farkındalık oluşturmayı, Türkiye’nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen TEKNOFEST’te, gençlerin geleceğin teknolojileri üzerinde çalışmalarını desteklemek için Roket’ten Otonom Sistemlere, Yapay Zeka’dan Sualtı Sistemlerine kadar 39 farklı kategoride Türkiye tarihinin en büyük ödüllü Teknoloji Yarışmaları bulunmakta.

TEKNOFEST 2022 Teknoloji Yarışmaları kapsamında geçtiğimiz yıldan farklı olarak; Dikey İniş Roket, Engelsiz Yaşam Teknolojileri, Lise Öğrencileri İklim Değişikliği Araştırma, Hyperloop Geliştirme yarışmaları yer alacak.

30 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz.

TEKNOFEST 2022’de yarışma hakkını elde etmek için SON BAŞVURU TARİHİ  28 ŞUBAT olarak açıklandı.

Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için: https://teknofest.org/tr/competitions/.

Başvuru Kılavuzu için; https://cdn.t3kys.com/media/upload/userFormUpload/Z40nUU2u0BapA8l3S2TkuMhNWTrHl7SW.pdf (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here