Songül Çelik’in Milli Takım Heyecanı!

0
286

spor-engelliler1Hatay Büyükşehir Belediyesi, sportif arenada yaptığı yatırımların karşılığını elde ettiği başarılar, kazandığı madalyalar ve kupalar elde ederek prestij kazanıyor. Bu bağlamda, Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının başarılı oyuncusu Songül Çelik, ligdeki başarılı performansı ve ortaya koyduğu mücadeleci oyunuyla milli takım kampına davet edildi.

Başarılı bir sezon geçirerek ilimizin gururu olan Çelik, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun 20-28 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceği “Tekerlekli Sandalye Bayan Basketbol” Milli Takım kampına Hatay Büyükşehir Belediyespor Kulübünü temsilen katılmak üzere davet edildi.

Başarılı sporcu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Spor şehri olma yolunda ilerlediğimiz bu günlerde bizlerden desteklerini esirgemeyen ve hem iyi bir yönetici hem de iyi bir sporcu olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ediyorum. Takımımızın başarısı olması bizlerin kişisel yeteneklerimizin de görülmesini sağladı. Milli takım kadrosuna çağrıldığım için mutluyum. Hatay’ı en güzel şekilde tanıtmak için elimden geleni yaparken çok çalışarak da milli takımın başarısı için mücadele edeceğim” ifadelerini kullandı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here