Sami Üstün’e İlk Ziyaret İGC’den

0
27

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) yönetim kurulu üyelerinden Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Arsuz Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Sami Üstün’ün ilk ziyaretçileri İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

Yapılan ziyarette konuşan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar; “Arsuz’un kalkınması için yapacağınız tüm çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bölgemizin kalkınmasını biz gazeteciler cemiyeti de ciddi anlamda destekliyoruz yeni görevinizde sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Arsuz Belediye Başkanı Sami Üstün; “Yapılan ziyaretiniz beni gerçekten mutlu etmiştir. Seçim sonrasında dediğimiz gibi işimiz gücümüz Arsuz olacak. Bundan sonra da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hatay Büyükşehir Meclisinde Başkan Öntürk ile de konuşma fırsatımız oldu. Hepimizin siyaseti bırakıp bölgemize hizmet etmesi için çaba harcaması gerekiyor” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here