Özel Harekatçılardan Başkan Dingil’e Ziyaret

0
46

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Özel Harekât Baş Polisi Ali Kundakçı ve özel harekâtta görevli polis memurlarını makamında ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, emniyet personellerinin tüm ülke genelinde olduğu gibi İskenderun’da can siperhane görev yaptığını vurguladı.

Emniyet güçlerimizin her zaman halkımızın güvenliği için görevi başında olduğunu, kentimizde ve bölgemizde asayiş ve huzurun sağlanması noktasında önemli çalışmalara imza attıklarını ifade eden Başkan Dingil; “Halkımızın can ve mal emniyetini korumak, huzur ve güven ortamını tesis etmek için büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Polis Teşkilatımızın her daim yanındayız. Özveriyle görev yapan başta ilçemizin güven ve huzur şehri olmasında görev alan Emniyet Müdürlüğü personeli olmak üzere, bütün Emniyet Teşkilatı mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm polislerimize aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum. Vatan, Millet ve Bayrak uğruna kanlarıyla topraklarımızı sulayarak mukaddes kılan tüm Şehit polislerimize Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

İskenderun Özel Harekât Baş Polisi Ali Kundakçı da kabulden ve samimi karşılamadan ötürü Başkan Dingil’e teşekkür etti. Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here