Milli Okçu Su, Antalya’da HBB’yi ve Hatay’ı Temsil Edecek

0
65

milli okçu1Türkiye Şampiyonasında HBB İçin Oklarını 12’den Vuracak

Spora ve sporcuya verdiği desteklerle ve sağladığı başarılarla adından söz ettiren Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Spor Kulübü bir yeni başarıya daha imza atmak için hazırlanıyor.

Antalya’da 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında organize edilecek ‘Türkiye Şampiyonası’na katılacak olan Türkiye Okçuluk Federasyonuna bağlı Milli Okçu Şahin Su, Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü adına katılarak Hatay için ter dökecek.

Katılacağı müsabaka ilgili olarak konuşan Milli okçu Şahin Su, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın spora ve sporcuya verdiği önemi ve desteği çok iyi biliyoruz. Katılacağım Türkiye Şampiyonası’nda kulübümü ve ilimizi elimden gelen her şeyi yaparak en iyi şekilde temsil edip başarı sağlamaya çalışacağım” dedi.

Kültür ve Sosyal İşleri Daire Başkanı Mehmet Mursaloğlu ise yaptığı konuşmada; “HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın spora ve sporcuya verdiği önemi hepimiz biliyoruz. Kendi ilimizden çıkacak olan milli sporcularımıza destekte geri adım atmıyoruz. İnanıyoruz ki Milli sporcumuz Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni Antalya’da yapılacak olan şampiyonada en iyi şekilde temsil edeceğine ve yarışmalarda Hatay’a başarılar kazandıracağına yürekten inanıyor ve kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here