Milletvekili Karasayar: “Ak Parti Hizmetin ve Milletin Partisidir”

0
69

orhan karasayar17Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, seçim çalışmaları kapsamında ilçe-ilçe, mahalle-mahalle, sokak-sokak gezerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Ak Parti’nin hizmetin ve milletin partisi olduğunu ifade eden Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Karasayar; “Partimiz kurulduğu tarihten itibaren başta siyasi anlayış olmak üzere ekonomik ve sosyal alanlarda yaptığı hamlelerle ezberleri bozarak Türkiye’yi geleceğe taşımak adına büyük hizmetler yapmıştır. Yapılan hizmetleri millet için yapan Ak Parti ülkeyi karanlıktan aydınlığa çıkarmış, çıkarmaya da devam etmektedir. Onun içindir ki Ak Parti hizmetin ve milletin partisidir. Bu anlamda her zaman Ak Parti’ye ve onun neferlerine destek olan ve sahip çıkan tüm Hataylı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

orhan karasayar18

Ak Parti iktidarı ile birlikte Türkiye’nin örnek bir ülke haline geldiğini ifade eden Karasayar; “Ak Parti 14 Ağustos 2001 yılında kurulduğunda ülkemizde bir enkaz yığını vardı. Ekonomik krizler, 6 sıfırlı parasıyla, IMF’den her yıl aldığı borçlarla zor durumdaydı. IMF’ye olan borcumuz yarım kalmış yatırımlar, ekonomide yaşadığımız olumsuzluklar, esnafın ülkemizin o dönemdeki başbakanına yazar kasa fırlatması, esnafın borç batağında inlemesi, sanayici ve esnafın her geçen gün kepenk indirmeleri, o dönemlerde çok normal karşılanmaya başlanmıştı. Çok şükür Ak Parti iktidarı ile bu olumsuzluklar geride kaldı. Yapılan dev projelerle ülkemiz örnek bir ülke haline geldi. İnşallah bu hizmetler katlanarak devam edecek” diye konuştu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, gezdiği tüm mahallelerde halkın istek, talep ve önerilerini de dinledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here