Hatay Boks İl Temsilcisi Nuri Erdener, Hatay ili genelinde Okullar Arası Hatay Boks Birinciliğinin 23 Mart 2016 Çarşamba günü (bugün) saat 14.00’te Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Antakya Kampusu Boks Salonunda yapılacağını kaydetti.
Erdener, Hatay Birinciliği ile ilgili açıklamasında, seçmelerin Başhakeminin Hatay Uluslar arası Boks Hakemi Abdurrahman Çokbenli olacağını belirtirken, tüm hoca ve liselerde boks sporu yapan sporculara başarılar dileğinde bulundu.
Hatay Boks İl Temsilcisi Nuri Erdener, Hatay seçmelerinde dereceye girecek sporcuların, 3-7 Mayıs 2016 tarihlerinde Konya ilinde yapılacak olan “Türkiye Okullar Arası Boks Turnuvasında” Hatay ilimizi temsil etmeye hak kazanacaklarını da kaydetti.
Aynı Gün içinde haberlere verilir mi. Bu fırsatı bekleyen kaç kişi vardır.