Kırmızıoğlu, Yediveren Güllerini CHP İktidarı İçin Buluşturdu

0
96

riyad kırmızıoğlu19“Taşın Altına Yüreğini Koyacak 74 Yüreğimiz Var”

CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Kurtoğlu Restoran’da verdiği akşam yemeğinde aday ve aday adaylarını bir araya getirerek Hatay seçmenine çok önemli bir mesaj verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay milletvekili aday ve aday adayları akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe CHP Hatay İl Başkanı Ertuğrul Gün, İskenderun İlçe Başkanı Jorj Basus ve Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel de katıldı.

Belen Kurtoğlu Restoran’da CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu ev sahipliğinde verilen yemekte bir araya gelen CHP’nin Hatay’daki yedi veren gülleri, sıcak ve samimi bir ortamda akşam yemeği yediler.

Adaylık sürecinde 74 milletvekili aday adayını “CHP’nin Hatay’daki yedi veren gülleri” olarak nitelendiren ve her konuşmasında da “74 yediveren gülünden 10 tane yedi veren gülü listeye girecek” diyerek hiçbir aday adayının diğerinden farkının olmadığı vurgusuyla takdir toplayan CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, verdiği yemek davetinde tüm misafirlerini kapıda sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı.

riyad kırmızıoğlu20

Birkaç aday ve aday adayının işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamadıkları akşam yemeği oldukça neşeli ve samimi bir ortamda gerçekleşti ve Hatay’da CHP’nin listeden kaynaklanan kırgınlık ve sıkıntısı olduğu yorumlarına da yanıt şeklinde sonuçlandı.

Yemekte kısa bir konuşma yapan CHP Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, davetini kırmayıp katılan herkese teşekkür etti ve o meşhur “Yediveren gülü” konuşmasıyla bir kez daha gönülleri fethetti.

Doktor Riyat Kırmızıoğlu konuşmasında; “Seçim çalışmaları boyunca 74 yediveren gülü diyordum. Bu 74 yediveren gülünden derlenmiş bir 10 yediveren gülü seçilecek ve bu gülleri hep birlikte sulayarak büyüteceğiz diyordum. Arkadaşlarımızla bir araya gelmek, yorgunluk ve stres atmak, bir arada sizlerin gücünü gözlerinize bakarak hissetmek istedim. Eminim ki, bu liste en iyi liste değildir. Eminim çok daha iyi listeler olabilirdi. Ama listemiz artık böyle. Hep beraber Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarı için çalışacağız. Taşın altına yüreğini koyacak 74 yüreğimiz var” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here