Kırmızıoğlu Geceli Gündüzlü Çalışmaya Devam Ediyor

0
69

riyad kırmızıoğlu36Hatay’ın dört bir yanında seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, İskenderun, Arsuz ve Belen seçim bölgesinin dışında da büyük ilgi görüyor.

Gittiği her yerde ilgi ve sevgiyle karşılanan Dr. Riyat Kırmızıoğlu, geçmişten bugüne edindiği engin tecrübe ve birikimiyle gönüllerde taht kuruyor.

Uzun yıllar doktor kimliğiyle bölgeye verdiği hizmetleri dilden dile dolaşan Doktor Riyat Kırmızıoğlu, 7’den 70’e herkesle yakından ilgileniyor ve samimi, sıcak duruşuyla da farklı bir siyasetçi aday profili ortaya koyuyor.

riyad kırmızıoğlu37

Gittiği her yerde proje diliyle konuşan, samimiyeti ve sevgi dolu kişiliğiyle de gönüllere hitap eden Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çocuklar, gençler, öğrenciler, yaşlılar, emekliler, esnaflar, memurlar, işçiler ve tarım kesimine yönelik projelerini de kaynaklarını ortaya koyarak anlatıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidar yürüyüşüne güç katmak ve 1 fazla milletvekili çıkarmak adına çalışmalarını aralıksız sürdüren Doktor Riyat Kırmızıoğlu, geçmişten bugüne emeklerinin karşılığını fazlasıyla alıyor ve gönüllerdeki yerini her geçen gün bir kat daha büyütüyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here