Kırıkhanspor’da Sait İlçin Yeniden Başkan Seçildi

0
334

kırıkhanspor (34)Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden Kırıkhanspor’da Kulüp Başkanlığına yeniden Sait İlçin seçildi. Aynı zamanda da Bölgemizin tanınmış avukatlarından Gülcan Polat da yönetimde görev aldı. Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi salonunda yapılan seçimli kongrede tek aday olarak çıkan Sait İlçin yeniden başkanlığa seçilirken, yönetim kurulunda da büyük değişiklik yapıldı.

Divan başkanlığına eski Milletvekili Turan Hırfanoğlu, divan üyeliklerine eski Belediye Başkanı H. Veli Kılıçoğlu ile Kulüp Müdürü Nezih Güven’in seçilmesi ile başlayan kongrede, geçmiş yönetimin mali bütçesi genel kurul tarafından ibra edilmezken, yönetim kurulu üyelik sayısı da 17’den 13’e düşürüldü. Kongreye katılan 114 üyenin tamamının oyunu alarak yeniden başkanlığa seçilen Sait İlçin’in yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Ahmet Uçar, Dr. Şeref Vardı, Mehmet Öztürk, Metin Şahin, Yusuf Donat, Mehmet Biçer, İbrahim Keser, Mustafa Öztürk, Mustafa Doğan, Murat Pado, Bekir Mutluer ve Ümit Alıcıoğlu. Denetim Kurulu üyeliklerine ise Gülcan Polat, Şaban Şancı ve Abdi Özdemir seçildiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here