Karneler Alındı, Sürpriz ise Belediye’den!

0
105

bld-karne hediyesi1Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Minik Öğrencileri Sevindirdi

2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle birlikte tüm ülke genelinde olduğu gibi kentimizde eğitimini sürdüren öğrenciler Cuma günü itibariyle tatile başladılar.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de, yarıyıl tatiline giren öğrencilerin karne sevinçlerine ortak oldu. Eğitim ve öğretim yılının birinci yarısının tamamlanması ile birlikte yarıyıl tatiline giren öğrencilere Başkan Seyfi Dingil’in hediyeleri okullarda dağıtıldı.

bld-karne hediyesi2

Öğrenci ve velileri İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ve selamlarını iletmeyi ihmal etmediler. Başkan Seyfi Dingil bir mesaj yayınlayarak şu görüşlere yer verdi; “Sevgili çocuklarımız başarıyla ve huzur dolu günler içerisinde bir yarıyıl eğitim dönemini daha tamamladı. Doğal olarak çocuklarımızın okul başarılarında en az öğretmenler kadar anne ve babaların da rolü bulunmaktadır. Bugün öğrencilerimize verilen karneler aynı zamanda anne ve babaların da çocuklarıyla ne kadar ilgilendiklerinin göstergesidir. Bu yüzden çocukların özgüvenini zedeleyecek tutumlardan özenle kaçınmanızı ve teşvik edici bir yaklaşım benimsemenizi çok önemli görüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutluyorum. Huzurlu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here