İyi Partili Adaylar Cömert ve Ceylan’dan Seçim Ziyaretleri

0
10

Ceylan; “Yaptığımız İşler, Yapacaklarımız İçin Örnek Temsil Ediyor”

İyi Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nusret Cömert ve İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, İskenderun’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Cemevi Yönetimi, Alevi Kültürünü Araştırma Derneği, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi ve Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği İskenderun Temsilciliğini ziyaret eden adaylar, İskenderun ve Hatay’la ilgili vizyonlarını ve projelerini paylaştılar.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde önemli açıklamalarda bulunan İyi Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, iş insanı olarak bugüne kadar hayata geçirdiği projelerin İskenderun’u nasıl yöneteceği konusunda vatandaşlar için bir örnek teşkil etmesi gerektiğini belirterek, özellikle deprem bölgesinde inşa ettiği yaklaşık 1500 dairenin duvarlarında herhangi bir patlama dahi yaşanmadığını vurguladı. Ceylan, İskenderun’da inşa edilecek her konutta da yapılacak her projede de aynı dürüstlük ve şeffaflıkla ilerleyeceğini ifade etti.

Ceylan, dairelerini satın alan veya kiralayan vatandaşlardan bugüne kadar hiçbir şikayet almadıklarını ve dualarıyla bu günlere geldiklerini dile getirdi. Ayrıca, Türkiye’de A belgeli 998 müteahhit arasında yer aldıklarını belirten Ceylan, yıllar içerisinde oluşmuş tecrübe, bilgi ve birikimini İskenderun’un yeniden inşası için kullanmak istediğini ifade etti. Şirketlerinin bugüne kadar ne devlete ne de belediyeye tek bir fatura dahi kesmediğini vurgulayan Ceylan, işlerini helal ve haramı bilerek yaptıklarını ve bu doğrultuda devam ettiklerini belirtti.

Ceylan, İskenderun Belediyesi’nin yönetimine geldiklerinde şirketlerinde olduğu gibi helal ve haramı bilerek hareket edeceklerini ve belediyeyi de aynı prensiplerle yöneteceklerini sözlerine ekledi. Ceylan, dürüst ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimsediğini kaydederken, İskenderun’un geleceği için kararlı bir şekilde çalışacaklarını da vurguladı. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here