İTSO’da Kalifiyeli Sigortacı Yetiştirilmesi İçin Seminer Düzenlenecek

0
40

itso-aciklama1İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda 20 Şubat-10 Mart tarihleri arasında Sigortacılık Mesleği’nde kalifiye eleman yetiştirilmesi amacıyla seminer düzenlenecek.

İTSO 18. Meslek Komitesinin başvurusu neticesinde, 18-18 Meslek Komite üyelerine ve bu mesleği tercih eden vatandaşlara yönelik bilgilendirme semineri düzenleniyor. İTSO’dan yapılan açıklamada, İstihdama katkı sağlanması ve Sigortacılık mesleğinde kalifiye eleman yetiştirilmesi amacıyla düzenlenecek olan eğitim seminerlerine katılmak isteyen vatandaşların en az Lise mezunu olması gerektiği ifade edildi.

20 Şubat-10 Mart 2017 tarihleri arasında (09.00-12.00) saatleri arasında Cumartesi Pazar günleri hariç üç hafta süreyle düzenlenecek olan eğitim seminerlerine katılmak isteyenlerin Odanın Web sitesi, www.iskenderuntso.org.tr veya facebook sayfasından çıktı yolu ile dolduracakları formlarla veya şahsen İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurarak, katılımcı olabilecekleri açıklandı. Başvuruda bulunmak isteyen katılımcılardan kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi ve 2 adet Fotoğraf istendiği de ayrıca belirtildi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here