İTSO, Kıbrıs’ta Düzenlenen IV. Liderlik Akademisi Toplantısına Katıldı!

0
12

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu’nun katılımı ile Girne’de gerçekleştirilen IV. Liderlik Akademisi & Yönetim Kongresi’nin açılışına katıldı.​ İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetimi ve Meclis Üyelerinin de katılımı ile gerçekleştirilen IV. Liderlik Akademisi toplantısı oldukça yoğun ilgi gördü.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu,  toplantıda yaptığı konuşmasında, ülke ve bölge ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayacak olan  toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise toplantı sonrasında yaptığı değerlendirmesinde; “Etkinlik kapsamında oda ve borsalarla işbirliği anlaşması yapılarak, Akademik bilgi ile iş dünyasının buluşması sağlanmıştır. Liderlik Akademisi ve sosyokültürel etkinliklerle oda-borsa başkanlarımız ile bir araya geldik.

Özellikle 6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketi ile ilgili katılımcılara bilgiler verdik. Oldukça verimli bir toplantı oldu. Amacımız, yaşadığımız kentimiz İskenderun’u ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişmesine katkı sunmak adına önemli bir toplantıya katılım sağladık”  dedi.

Toplantıda, Yönetim,  Finans yöntemleri, Liderlik Stratejileri Girişimcilik Ekosistemi, Finansal Okur Yazarlık, Stratejik Planlar, İşletmelerin Geleceği, Sürdürülebilir Kalkınma ve Tarım, İnsan Kaynakları Yönetimi hakkında katılımcılar bilgilendirildi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here