İskenderun Lisesi Mezunu Başkan’a Okuldan Ziyaret

0
182

bld-iskenderun lisesiİskenderun’un en eski ve köklü okullarından olan İskenderun Lisesi Okul Aile Birliği üyeleri, Birlik Başkanı Osman Cantemir başkanlığında İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Başkanı Seyfi Dingil, göreve geldikleri günden bu güne kadar şehir merkezinde ilk, orta ve liselerde eğitim gören öğrencilerin fiziki anlamda daha modern alanlarda eğitimlerini sürdürmeleri için çaba harcadıklarını belirterek; “Kent genelinde bulunan tüm okul ve ibadethanelerin genel bakım, onarım ve temizliklerini yapıyoruz. Bu hizmetlerimiz her kesim tarafından takdir görüyor. Elbette bütçe imkanlarımız kısıtlı. Ama buna rağmen eğitim kurumlarına hizmetlerimiz hep önceliğimiz olmuştur” şeklinde konuştu.

İskenderun Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Osman Cantemir ve yönetim kurulu Üyeleri, lisenin ihtiyaçlarından bahsederek gerekli olan ihtiyaçlar doğrultusunda Başkan Seyfi Dingil’den destek talep ettiler. Ziyarete gelen okul aile birliği üyeleri, İskenderun Belediyesinin okullara yaptığı hizmetleri takip ettiklerini ifade edip; “Belediye Başkanımız Seyfi Dingil de aynı zamanda bizim okulumuzun eski mezunlarından. Okulumuzun acil ihtiyacı olan çevre ve park düzenlenmesi konusunda ilgisini bekliyoruz” diyerek ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here