İskenderun Belediyesinden Anlamlı Çağrı

0
151

belediyeden çağrı1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, son günlerde ülke gündeminde yer alan terör saldırılarına karşı millet olarak birlik ve beraberliğimizi göstermek amacıyla şehir genelinde bayrak asma çağrısında bulundu. Başkan Seyfi Dingil’in talimatı ile Belediye ekipleri öncelikle Belediye hizmet binası, çevresi ve meydanları Türk bayraklarıyla donattı.

İskenderun halkının her daim ülkenin bölünmez bütünlüğü konusunda hassas olduğuna dikkat çeken İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Ülkemiz son günlerde terör örgütünce kalleşçe ve alçakça saldırılara maruz kalmaktadır. Türk Milleti olarak bugünlerde milli şuur, bayrak, vatan ve irade kararlığına ihtiyacımız var. İskenderun halkı bayrak sevgisinin ve Cumhuriyet iradesinin ne kadar güçlü olduğunu gösterecektir. İskenderun Belediyesi olarak şehrin her noktasını, caddesini, meydanını, Türk Bayrakları ile donatıyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızın da bulundukları alanı Türk Bayrakları donatmaları çağrısında bulunuyorum” dedi.

İskenderun Belediyesi anonslarla vatandaşları ev ve işyerlerine bayrak asma çağrısında bulundu. Çağrı üzerine çok sayıda esnaf da işyerlerine Türk bayrağı asarak kentin kırmızı beyaza bürüneceğini ifade ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here