İskenderun Belediye Meclisi Bugün Toplanıyor

0
52

İskenderun Belediye Meclisi Gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere bugün saat 14.00’te belediye meclis salonunda toplanıyor.

Belediye Meclis Salonunda İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil Başkanlığında toplanacak olan mecliste ilk oturumda komisyonlara gönderilen maddeler görüşülerek karara bağlanacak. Gündem maddeleri ise şöyle;

“3. Mıntıka 1264 nolu parsele yönelik çizilen 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği teklifi hakkındaki İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi hakkındaki imar komisyon raporu.

İskenderun Belediyesi Taşınmazlarının İdaresi Hakkındaki Yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik hakkında gerekli kararın alınması ile ilgili Emlak İstimlâk Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon raporu.

İskenderun Sahil kısmında bulunan 4 adet kafeteryanın 10 yıllığına kiraya çıkartılabilmesi yönünde karar alınması ve alınan kararın uygulanması doğrultusunda Encümene yetkisi verilmesi ile ilgili Emlak İstimlâk Müdürlüğü teklifi hakkındaki Plan Bütçe Komisyon raporu.” (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here