İSDER’den İGC’ye Nezaket Ziyareti

0
16

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER) Yöneticileri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’ni ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İGC Başkanı Diyap Atar, İSDER yeni yönetimine başarı dileklerinde bulunarak; “Hoş geldiniz. Yeni yönetime ve İskenderun’a hayırlı olsun” dedi.

İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Onur Açıkalın da ev sahipliği için İGC’ye teşekkür ederken, İskenderun ile ilgili sosyal projeleri yaşama geçirecek proje arayışında olduklarını belirtti ve İGC’den gelecek önerilere de açık olduklarını ifade etti.

İskenderun’un dinamiklerini bir araya getiren İSDER’in başarılı çalışmalara imza atacağını dile getiren İSDER Yönetim Kurulu Başkanı Onur Açıkalın; “İskenderun’un her kesiminin temsil edildiği bir yapıdayız. İlerleyen zamanlarda çeşitli etkinlikler ve sosyal projeler düzenleyeceğiz. Yapacağımız çalışmalarda sizleri yanımızda görmek istiyoruz. İGC’den destek ve önerileri bekliyoruz. Birlikte ortak akılla hareket ederek kent yayarına el ele çalışmaya hazırız” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here