İHA’dan Başkan Seyfi Dingil’e Ziyaret

0
74

Başkan Dingil; “Gazetecilerimiz Görevlerini Özveriyle Yerine Getirmektedirler”

İhlas Haber Ajansı (İHA) Adana Bölge Müdürü Adnan Kulak ve İskenderun İHA temsilcisi Mustafa Mert İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Kamuoyunu her zaman doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirme görevini yerine getirmeye çalışan gazetecilerimiz, içinde bulunduğu şartların tüm zorluklarına rağmen görevlerini özveriyle yerine getirmektedirler. İHA’da saygın ve yaygın ajanslarından biridir. Gerçek, doğru, tarafsız ve hızlı habercilik yapan İHA’nın yetkili ve çalışanları ile il ve ilçelerde büyük özverilerle, gece gündüz demeden görev yapan muhabirlerini kutluyorum” dedi.

İhlas Haber Ajansı (İHA) Adana Bölge Müdürü Adnan Kulak ise Başkan Seyfi Dingil’e İHA’nın çalışmalarıyla ilgili bilgiler vererek; “Zaman zaman belediye başkanlarımızı ziyaret ediyoruz. Kentteki gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. İHA dünyanın en büyük haber ajansları arasında yer alıyor. Medya alanında her türlü ekipmana sahibiz. Çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Ziyarette İskenderun Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Bilgin ve Ahmet Çetinkaya hazır bulundu.(Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here