İbni Sina Öğrencileri Bir Yetime Kardeş Oldu

0
133

İbni Sina Anadolu Lisesi Öğrencileri ‘İyilikte Yarışan Sınıflar’ projesi kapsamında İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar her zaman yardıma muhtaç, yetim, öksüz vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Belediyemizin imkanları ölçüsünde elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Sizlerin bu anlamlı projesini destekliyoruz. Bu projenin gençlerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışma duygusunu arttıracağına inanıyorum. Sizleri kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

İbni Sina Anadolu Lisesi Öğrencileri ise “Sınıfça birlik olduk, bir yetime kardeş olduk. Proje kapsamında sınıf olarak bir yetim kardeşimizin ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçtik. Her sınıfın bir yetimin ihtiyaçlarını karşıladığı bu kampanya ile “iyilik köprüleri” kuruluyor. Sizleri ziyaret ederek hem projemiz hakkında bilgi vermek hem de sizlerin yetim ve öksüz vatandaşlarımızın için yapmış olduğunuz çalışmaları öğrenmek istedik. Projemize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here