Hassa’da Yapılan “Trap Atışları”na Yoğun İlgi

0
168

trap atışlarıHassa İlçesi Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği tarafından “Trap Atışları” düzenlendi. Trap atışlarına, siyasilerin ve idarecilerin ilgisi ve halkın yoğun katılımı oldu.

Söğüt Belediye Başkanı Recep Tufan’ın ev sahipliğinde ve belde belediye başkanlarının sponsorluğunda yapılan trap atışları, Söğüt Beldesi Spor sahasında yapıldı. Bu yıl 3. sü düzenlenen Geleneksel Trap atışlarına, Hassa Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Ardıçlı Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu, Söğüt Belediye Başkanı Recep Tufan, Akbez Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, Ardıçlı Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu, Aktepe Belediye Başkanı Selahattin Çolak, Küreci Belediye Başkanı Mehmet Karakaya, İlçe Emniyet Amiri Ali Çolak, Hassa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Kondakçı, Siyasi Parti İlçe Başkanları, avcılar ve atıcılar katıldı.

Adana, Osmaniye, Ceyhan, İskenderun, Antakya, Kırıkhan ve Hassa Avcı ve atıcılarının katıldığı trap etkinlikleri; şenlik havasında geçti. 100 atıcının yarıştığı trap atışları sonucunda; 1. Hassa’dan Mustafa Gül, 2. Ceyhan’dan Şamil Yaşbek, 3.Ceyhan’dan Tamer Bağ, 4. Hassa İlçemizden Ali Polat ve 5.Ceyhan’dan Bircan Aşkar oldu. Başarı gösteren atıcılara ödüllerinin dağıtılmasının ardından trap etkinliği sona erdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here