Gazilerimizden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya Teşekkür

0
8

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 19 Eylül Gaziler Günü nedeni ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği İskenderun Şubesine ziyarette bulundu. Başkan Tosyalı; “Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın aziz milletimiz için bir vatan haline dönüşmesi, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi mücadele ile gerçekleşmiştir” dedi.

Gazilerimiz Bizlere Aziz Vatanımızın Emanetidir

Gaziler Derneği Başkanı Neşet Turhan ve değerli gazilerimiz ile sohbet eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Gazilerimizin aziz vatanın bizlere emaneti olduğuna da işaret ederek; “Gazilerimiz ‘Bayrakları Bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır’ diyerek, bu toprakları kanlarıyla sulayarak, bize vatan yapmışlardır. Aziz şehitlerimizin kahraman silah arkadaşlarıdır ve aziz şehitlerimizin bize, Türk Milletine emanetleridir. Bir cennet bahçesine girercesine şahadete koşan Aziz Şehitlerimize ve Kahraman Gazilerimize binlerce selam olsun. Birlik ve dirliğimiz daim, yarınlarımız aydınlık olsun” diye konuştu.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İskenderun Şube Başkanı Neşet Turhan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sağ olsun Belediye Başkanımız bizleri bir an olsun yalnız bırakmıyor. Her zaman bizlere destek oluyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar var olsunlar. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here