Erol Büyükburç Başkan Seyfi Dingil’i Ziyaret Etti

0
111

bld-erol büyükburçTürk müzik dünyasının usta sanatçısı Erol Büyükburç, sosyal bir proje kapsamında klip çekimleri için geldiği İskenderun’da Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret etti. Sanatçı Erol Büyükburç İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile makamda bir süre görüştü.

“İskenderun ve dolayısıyla Hatay bu topraklar benim baba memleketim. O yüzden İskenderun’u çok seviyorum” diyerek duygularını ifade eden Erol Büyükburç sözlerine şu şekilde devam etti;

“Hayatım benim hep buralarda geçti. Çok eski yıllardan beri İskenderun’a karşı ayrı bir sevgim var. Yeni bir proje için klip çalışmalarımız kapsamında yeniden buralarda olmaktan ayrıca sevinç ve gurur duyuyorum. Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’i de ziyaret etmek istedim. Kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum. Bana hep yaşımı soruyorlar. Bende 18 diyorum. İçimizdeki insan sevgisini yaşattığımız müddetçe sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmeyi Allah nasip eder inşallah. İskenderun halkına buradan en kalbi duygularımla sevgilerimi, şükranlarımı iletiyorum” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de yaptığı konuşmada Erol Büyükburç’un sevilen bir sanatçı olduğuna dikkat çekerek; “Erol Büyükburç efsane bir isim. Hiç bir zaman çizgisini bozmamıştır. Halkın takdir ettiği ve sevdiği bir isimdir. Önemli olanda bunlardır. Değerli sanatçımız, büyük üstad Erol Büyükburç’un ziyaretinden memnun oldum. Ayrıca İskenderun ile ilgili açıklamaları bizler için sevindiricidir” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here