Ecrin Nazlı İnan Ziyaretlerini Sürdürüyor

0
195

24 Haziran seçimlerinde Hatay’ın dört bir yanında saha çalışması yapıp, çalışkanlığı ve azmiyle büyük takdir toplayan Ak Parti Hatay Milletvekili 10. Sıra Adayı Hukukçu Ecrin Nazlı İnan, yorulmaksızın sahada ki temaslarını sürdürüyor.

Seçimlerden hemen sonra, protokol, STK, kurum ve kuruluşlar, meslek örgütleri ve Hatay’ın tüm teşkilatlarına ‘teşekkür’ ziyaretleri gerçekleştiren Ecrin Nazlı İnan, büyük takdir görüyor.

Gittiği her yerde büyük ilgi gören Ecrin Nazlı İnan; “Bizim Hatay halkıyla olan bağımız en büyük zenginliğimizdir” diyerek, gönül bağını perçinliyor. Şimdiye kadar Hatay genelinde 60 noktayı ziyaret eden Ecrin Nazlı İnan, önceki gün de İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin konuğu oldu.

İGC Başkanı Veysel Cıncık’a çiçek takdim eden İnan, şahsında tüm gazetecilere verdikleri destekten ötürü teşekkür etti. İGC Başkanı Veysel Cıncık; “Ecrin kardeşimizi yürekten kutluyorum. Sahada yoğun bir tempoyla çalışarak, AK Parti’ye büyük bir güç kattı. Genç yaşına rağmen, çalışkanlığıyla, azmiyle en büyük takdiri hakediyor. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın il başkanlarına yönelik yaptığı konuşmayı izlerken, yaptığı tanıma tam uyan Ecrin kardeşimizin doğru yolda olduğunu söylemek mümkün. Seçimlerden sonra da halka dokunmayı sürdüren Ecrin kardeşimizin Allah yolunu açık etsin” dedi.

Ak Parti Hatay Milletvekili 10. Sıra Adayı Hukukçu Ecrin Nazlı İnan ise; “Elimden ne geliyorsa, en iyisini yapmaya çalıştım. Koltuk değil, hizmet sevdam var! Vekil olsak da olmasak da, Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, partimizin yanında, halkımızın içinde olacağız. Ben davaya olan bağlılığı her zaman bir yaşam biçimi olarak görüyorum. O yüzden Hatay’ımıza gönül bağı ile bağlıyım. Halkımızın gönüllerine dokunmayı sürdüreceğim” diyerek, ‘teşekkür’ ziyaretlerini sürdüreceğini söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here