Dr. Çeliker ve Dr. Yıldız ‘Gelişim’ Ailesine Katıldı

0
46

İskenderun Gelişim Hastanesi, Güçlü ve İddialı Kadrosuna İki İsim Daha Ekledi

Süper Lig Eski Hakemi Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özkan Çeliker ve Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Yıldız İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Daha önce görevde bulunduğu hastanede başarılı ameliyatlara imza atan Op. Dr. Özkan Çeliker, Gelişim Hastanesi ailesine katılmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Alanında gerçekleştirdiği uygulamalar hakkında bilgiler veren Op. Dr. Özkan Çeliker; “Beyin ve omurilik tümörleri, beyin kanaması ameliyatları, beyin anjiyosu, kafa travmaları cerrahisi, omurga travma cerrahisi, hidrosefali-şant ameliyatları, bel fıtığı ameliyatları, endoskopik bel fıtığı ameliyatları, boyun fıtığı ameliyatları, beyin-beyincik sarkması ameliyatları, periferik sinir cerrahisi ameliyatları tedavi alanlarında en üst düzeyde hizmet sunmaktayız. İskenderun Devlet Hastanesi’nde iki buçuk yıl içerisinde yaklaşık 800 ameliyatı başarıyla gerçekleştirdik. Yine aynı başarıları Gelişim Hastanesi’nde de devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.

Uzm. Dr. Seda Yıldız da İskenderunlulara hizmet vermekten mutluluk duyacağını belirtti.

Op. Dr. Özkan Çeliker Kimdir?

1980 Almanya doğumlu olan Op. Dr. Özkan Çeliker; ilk, orta ve lise öğrenimini Denizli’de, üniversite eğitimini de Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Beyin Cerrahisi eğitimini Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde alan Op. Dr. Çeliker, mecburi hizmetini İskenderun Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirdi. 2003-2017 yılları arasında futbol hakemliği yapan Çeliker, 2013-2017 yıllarında ise süper lig hakemliği görevinde bulunmuştur. Op. Dr. Özkan Çeliker, evli ve iki çocuk babasıdır.

Uzm. Dr. Seda Yıldız Kimdir?

1987, Antakya doğumlu olan Dermatoloji Uzmanı Dr. Seda Yıldız, 2011 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve 2016 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Alucra Devlet Hastanesi’nde Pratisyen Hekim olarak çalışma hayatına başlayan Uzm. Dr. Seda Yıldız, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda ve Afşin Devlet Hastanesi’nde Dermatoloji Uzmanı olarak görevine devam etti. Uzm. Dr. Seda Yıldız, 2018 yılı, Eylül itibariyle de İskenderun Gelişim Hastanesi’nde Dermatoloji Uzmanı olarak göreve başladı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here