CHP’nin Aday Adayı Bülent Bozdoğan Cemevi’ni Ziyaret Etti

0
86

bülent bozdoğan9“STK’larla Ortak Projeler Üreteceğiz!”

CHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, İskenderun Alevi Kültür Merkezi ve Cem Evi’ni ziyaret ederek, İskenderun Hacı Bektaş Veli Kültür ve Tanıtma Derneği Başkanı Kemal Soysüren ve Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Düzgün Argun ve dernek üyeleriyle birlikte kahvaltı yaptı.

Geniş katılımla gerçekleştirilen ziyarette dernek ve vakıf yöneticileri ve üyeleri ile ülkenin geldiği nokta ile ilgili sohbet ve değerlendirmelerde bulunan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, Atatürk ilke ve devrimlerine her zamankinden daha çok ve daha sıkı sarılmak gerektiğine vurgu yaptı.

Yerel yönetimlerin sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projeler üreterek ortak çalışmalar yürütmesi gerektiğini söyleyen Bozdoğan, bu güne kadar STK’larda görev aldığını anımsatarak, Belediye Başkanı olması halinde STK’larla ortak çalışacağını ifade etti.

İskenderun Hacı Bektaş Veli Kültür ve Tanıtma Derneği Başkanı Kemal Soysüren ve Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Düzgün Argun ise yerel yönetim anlayışının STK’larla ortak çalışma yapabilmesine imkân tanıyan uygulamaları yaşama geçirmesi gerektiğini dikkat çekti.

İskenderun’da Cem Evi’nin önemli bir eksikliği giderdiğine de işaret eden dernek ve vakıf yöneticileri, İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğanın Cem Evi ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirterek, Bozdoğan’a başarılar dilediler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here