Çay Mahallesinde Asfalt Çalışması Yapılıyor

0
49

çay mahallesi asfalt1İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, kentin farklı noktalarında yolları sıcak asfalt ile kaplamaya devam ediyor.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Asfalt çalışmalarına aralıksız devam edildiğini belirterek; “İskenderun Belediyesi olarak şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz Çay Mahallesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çeşitli nedenlerle bozulan tahrip olan yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Edaş tarafından tellerin yeraltına alınması ile birlikte belediye olarak altyapı çalışmalarının bittiği bölgelerde yolların bakımını, onarımını ve düzenlemesi yapıyoruz.

İskenderun Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen asfaltlama çalışmaları yapılan çalışma programı doğrultusunda sürdürülüyor. Alt yapıdan üst yapıya şehrimizin bütün yollarını konforlu yapmak için gayret gösteriyoruz. İlçe genelinde asfalt kaplama ve yama çalışmalarına hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız yapılan asfalt çalışmalarından memnun olduklarını belirtiyorlar. Bizlerde muhtarlarımız ile iletişim halinde olup ihtiyaç olan yollarda çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here