Çalışkan; “Deprem Yaralarını Hep Birlikte Saracağız”

0
22

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Günyazı Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Seçim çalışmaları kapsamında Günyazı Mahalle Muhtarını ziyaret eden Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, mahallelilerle bir araya gelerek sohbet etti. Hemşehrilerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Çalışkan, “Milli Görüş Belediyeciliği” ile çözüm odaklı çalışmalarla Hatay’a ve Günyazı Mahallesi’ne en iyisini yapmak için azimle çalışacaklarını söyledi.

Hatay’ın gelişimine ve refahına katkı sağlayacak projeler üzerinde çalıştıklarını belirten Çalışkan, depremin yaralarını da hep birlikte saracaklarını ifade etti.

Milli Görüş Belediyeciliği İle Çözüm Odaklı Çalışmalar

Milli Görüş Belediyeciliği ilkelerine göre hizmet edeceklerini vurgulayan Çalışkan; “Hemşerilerimizle birlikte Hatay’ı daha güzel bir şehir yapmak için çalışacağız” dedi.

Günyazı Mahallesi’ne yapılacak yatırımlar hakkında da bilgi veren Çalışkan, mahallenin ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Hemşerilerin görüşlerini her zaman alacaklarını belirten Çalışkan; “Hatay’ı hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Saadet Partisi’ne Destek Çağrısı

Saadet Partisi’ne destek çağrısında bulunan Çalışkan; “Hatay’ı daha güzel bir geleceğe taşımak için 31 Mart’ta Saadet’e oy vermenizi istiyorum” dedi.

Günyazı Mahalle Muhtarı ve mahalleliler, Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyareti esnasında Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a Antakya Belediye Başkan Adayı Abdulhadi Bük ve ilçe teşkilatı eşlik etti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here