Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

0
41

Hatay Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı Kasım Ayı Olağan Toplantısı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirildi.

HBB Meclis Salonu’nda gerçekleşen ve 8’i ek olmak üzere 63 madde görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısında; Hatay Büyükşehir Belediyesinin 2018-2020 Mali Yılları Hatay Büyükşehir Belediye Bütçesi ve 2018 Mali Yılı Performans Programı görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe komisyonuna havale edildi.

Mali Hizmetler Daire Başkanlığının 2018-2020 Mali Yılları 15 ilçe belediyesine ait bütçeler ile teklifi görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe komisyonuna havale edildi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün İlbank’ın JICA kaynaklarından temin ettiği ve ‘Antakya Merkez İçme Suyu İnşaatı Projesi’ için kullandırmakta olduğu krediye ilişkin revize alt kredi anlaşmasını imzalamak için Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’a yetki verilmesi ile ilgili teklifi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

HBB Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısının ikinci oturumunun 23 Kasım Cuma günü saat 14.00’te yapılmasına karar verildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here