Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu İGC’yi Ziyaret Etti

0
122

igc-belen-bld1“Çalışmalarınız Bizlere ve Topluma Işık Tutmaktadır”

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni (İGC) ziyaret ederek Başkan Veysel Cıncık ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarı dileklerinde bulundu.

İGC Başkanı Veysel Cıncık ve Yönetiminin hazır bulunduğu ziyarette konuşan Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, basının toplumun ve idarecilerin aynası olduğunu belirterek; “Basını önemsiyorum. Çalışmalarınız bizlere ve topluma ışık tutmaktadır” dedi.

Belediye çalışmaları ile ilgili olarak gazetecilerle sohbet eden Başkan Vurucu; “Geçmiş dönemde üç ay üst üste maaş alamayan personelimize, Hatay Büyükşehir olması dolayısı ile şimdiki gelirlerimizin üç de bir oranına düşmesine rağmen, Rabbimin de desteği ile imkânları zorlayarak personelimize geçmiş dönem maaş borçlarını ödedik. Ben inanıyorum ki sosyal ve kültürel çalışmalarımızla belediyecilik hizmetlerimizle Belen’de tarih yazıyoruz” diye konuştu.

igc-belen-bld2

Gazetecilerin de yapılan çalışmaları duyurarak kendisine destek vermesini de memnuniyetle karşıladığını ifade eden Başkan Vurucu, Belen’de kısıtlı imkânlarla personelin maaşlarını her ay düzenli ödüyor ve yine aynı inanç ve kararlılıkla hizmet etmeye devam ettiklerini, 2017 yılının Belen için atılım yılı olacağını, ayrıca her zaman gazetecilerden gördüğü desteğe teşekkür ederken daima yanlarında olduklarını da sözlerine ekledi.

İGC Başkanı Veysel Cıncık da, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’ya ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İGC Başkanı Veysel Cıncık, kaynakları kısıtlı imkânlara rağmen Belen Belediye Başkanı Vurucu’nun iyi hizmetler yaptığını belirterek idareci olmanın kolay olmadığını, belirterek; “Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here