Belediye Başkanı Tosyalı Suçıkağı’nda Vatandaşları Dinledi

0
18

Hizmetlerin vatandaşlara zamanında ulaşması ve acil ihtiyaçların yerine getirilmesi adına ziyaretlerini sıklıkla gerçekleştiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanıyor.

Suçıkağı mahallesinde vatandaşlarla da sohbet ederek taleplerini bizzat kendilerinden dinleyen Başkan Tosyalı, hem merkezde hem de yaylalarda ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, “İlçemiz genelinde çok ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Hem merkez mahallelerimize hem de yaylalarımıza yoğun bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Her fırsatta vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. Suçıkağı mahallemizde değerli Muhtarımız ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldik. Vatandaşlarımızın ve muhtarımızın; istek, talep ve önerilerini, dinleyerek belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler paylaştık” dedi.

Suçıkağı muhtarı Yaşar Çelen ve mahalle sakinleri ise bölgede yapılmakta olan çalışmalardan dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar dilediler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here