Belediye Başkanı Dingil; “Hainler Asla Emellerine Ulaşamayacaklar”

0
85

seyfi-dingil-2İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Kayseri’deki terör saldırısı dolayısıyla kınama mesaj yayımladı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yayımladığı mesajında, hain terör saldırısı sonucunda şehit düşenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlere yönelik düzenlenen terör saldırısını lanetlediklerini belirten Başkan Seyfi Dingil; “Saldırıların amacı ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmaya yöneliktir. Şerden, kandan ve kaostan beslenen bu hainler asla emellerine ulaşamayacaklardır. Ülkemizin neresinde olursa olsun huzurumuzu bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Kayseri’de birlik ve beraberliğimizi bozmayı hedef alan ve şer odakları tarafından düzenlenen menfur saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Bu hain saldırı aziz milletimizi olduğu gibi bizleri de derinden üzmüştür. 

Ülkemizde huzur ve barış ortamını bozmak isteyenlere halkımız, sağduyusuyla en güzel cevabı verecektir. Bu alçak saldırının faillerinin en kısa sürede devletimiz tarafından bulunacağından kimsenin şüphesi olmasın. Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde geçmişte olduğu gibi şimdi de terörün üstesinden gelecek azim ve kararlığa sahiptir. Bu kararlılık doğrultusunda da devletimiz, milletimiz el ele, omuz omuza vererek tüm şer güçlerin üstesinden gelecektir. Kayseri’de ki saldırıda hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here