Başkan Seyfi Dingil Sevgililer Gününde Nikâh Kıydı

0
41

İskenderun Belediyesi Nikâh Salonunda 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle nikâh yoğunluğu yaşandı. Evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen genç çiftler hayatlarının en mutlu günlerinden birini ölümsüzleştirmek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçti.

Sabah saat 10.00’da başlayan ve evlenmek için aylardır bugünü bekleyen çiftler, 14 Şubat’ı hayatlarının tarihi olarak evlenme cüzdanına yazdırdılar.

Genç çiftlerin mutluluklarına ortak olmak isteyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, genç çiftlerin nikâhlarını kıyarak evlenme cüzdanına imza attı.

Böylesine özel ve anlamlı günde Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in kendilerini kırmayarak yanlarında olduğu için mutlu olduklarını ifade eden genç çiftler günün anısına fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler.

Başkan Seyfi Dingil, genç çiftlerin aileleri ve yakınlarının katıldığı törende 14 Şubat Sevgililer Günü’nü hayatlarının tarihi olarak evlilik cüzdanına yazdıran çiçeği burnunda çiftlerin nikahlarını kıyarak, bir ömür boyu mutluluklar diledi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here