Başkan Seyfi Dingil Ankara Temaslarını Sürdürüyor

0
142

seyfi dingil10İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ankara temaslarını sürdürüyor. Belediyenin Bakanlıklardaki işlerini takip etmek üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bölge milletvekillerini de makamlarında ziyaret etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Adem Yeşildal, Muhammet Öntürk, Hacı Bayram Türkoğlu ve Fevzi Şanverdi’yi TBMM’deki makamlarında ziyaret eden Başkan Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

seyfi dingil11

“Belediyemiz ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da temaslarda bulunuyoruz. Bölge milletvekillerimizde her zaman diyalog halindeyiz. Sağ olsunlar her zaman bizlere destek oluyorlar. Gerek İskenderun ve bölgemizdeki konularda hükümet nezdinde ve Bakanlıklarda projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Burada Hatay, İskenderun ve ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bizler her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hepimizin tek bir amacı var hemşerilerimize hizmet etmektir.”

Milletvekilleri de İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e çalışmalarında başarı dileklerini ilettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here