Başkan Güzelmansur’dan Kadınlara Büyük Jest

0
146

kadınlar günü-chp1CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, 06 – 12 Mart tarihleri arasında, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle CHP İl Başkanlık makamımı bütün kadınlara ithafen İl Saymanı Menekşe Günal’a vekâlet etti

CHP Hatay İl Başkanlığında kadınların söz sahibi olmasına önem verdiklerini kaydeden Güzelmansur; “Mustafa Kemal Atatürk, Ulusal Kurtuluş Savaşı’ndan sonra kadınlarımızın toplumsal yaşam içinde yer almasını sağlamak için elinden geleni yapmıştır. Cumhuriyet Halk Partisin de hep birlikte Türkiye’nin aydınlık yüzünü birlikte yaratacağız. Sizler bizim için önemlisiniz. Her konuda olduğu gibi kadınların kamuda hak ettikleri yeri almaları konusunda da Atatürk’ün izinden gittiğimizi belirtmek isterim. Biz CHP Hatay İl Başkanlığın da kadınların söz sahibi olmasına önem veriyoruz.

6-12 Mart tarihleri arasında, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle CHP İl Başkanlık makamımı bütün kadınlarımıza ithafen İl Saymanımız Sayın Menekşe Günal’a vekalet ediyorum. Daha uygar ve sağlıklı bir toplum için kadınlara her zaman ihtiyaç vardır. Kadınlara verilmiş bu güzel güne saygı duymalı ve onları sadece bir günle değil; her zaman hatırlamalıyız. Tüm dünya kadınlarının, ülkemizin, vefakâr, cefakâr, onurlu kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here