Bakan Ergin’den Dörtyol’da Taziye Ziyaretleri

0
204

Adalet Bakanı, Ak Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ile birlikte Dörtyol ilçesinde bazı taziye ziyaretleri gerçekleştirdi. Ergin’in gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Dörtyol Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit, Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu ve Mehmet Öntürk, Ak Parti 22. Dönem Hatay Milletvekili İsmail Soylu, Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci, Dörtyol İlçe Başkanı Av. Abdullah Arıcan, Altınçağ Belediye Başkanı Mehmet Yaşar Düz, Kuzuculu’nun önceki dönem belediye başkanı Ahmet Alper Soylu, Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Zekayi Altuntaşoğlu, Dörtyol İlçe Jandarma Komutanı J.Kur. Bnb. Murat Yılmaz ile bazı partililer de hazır bulundular.

Adalet Bakanı Ergin ilk ziyaretini Dörtyol’un Numune Evler Mahallesi’nde oturan Dörtyol Yeni Doğuş Gazetesi Köşe Yazarı Süleyman Göksu’nun evine gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde annesi Latife Göksu’yu kaybeden Süleyman Göksu’nun acısını paylaşan Ergin, okunan Kuran’ın ardından Göksu ailesine başsağlığı diledi. Ergin daha sonra geçtiğimiz günlerde kızı Ünzile Aslan’ı kaybeden Ak Parti Karakese Teşkilat Başkanı Ahmet Aslan’ı evinde ziyaret ederek taziye dileklerini iletti.

Gerçekleştirdiği taziye ziyaretleri ile her iki ailenin de acılarını paylaştıklarını ifade eden Ergin: “Vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum, mekânları cennet olsun. Geride kalan acılı ailelerine de sabırlar diliyorum. Rabbim hayırlı ömürler nasip etsin” dedi.

Ergin’e taziye ziyaretlerinde refakat eden AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu da; “Sayın bakanımızın Dörtyol’umuzda gerçekleştirdiği taziye ziyaretleri ile Ak Parti ailesi olarak yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın acılarını paylaşmış olduk” dedi.

Adalet Bakanı Ergin, ziyaretlerin ardından Dörtyol’dan ayrılarak, Ankara’ya gitmek üzere Adana Havaalanı’na hareket etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here