Ayşe Çimer Güzellik Merkezi Hizmete Girdi

0
679

ayşe çimer1Ayşe Çimer Güzellik Merkezi, düzenlenen törenle İskenderunlu bay ve bayanların hizmetine girdi. Çay mahallesi Prof. Muammer Aksoy Caddesi üzerinde hizmete giren Ayşe Çimer Güzellik Merkezinin açılışına İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, MHP İskenderun eski belediye başkan adayı İbrahim Gül ve çok sayıda davetli katıldı.

İşyeri işletmecisi Ayşe Çimer; “Kliniğimizin açılışına katılmanızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Epilasyon, cilt bakımları, zayıflama ve selüloit tedavisinin yanında, birçok cilt hastalıklarını kliniğimizde uzman ekiplerimiz ve modern cihazlarımız ile tedavi ediyoruz” diye konuştu.

ayşe çimer2

Kurdele kesimi öncesi söz alan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de; “Böylesine güzel bir sağlık hizmetini İskenderun’a kazandırdığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki iş hayatınızda başarılarınız devamını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, MHP İskenderun eski belediye başkan adayı İbrahim Gül, işyerinin uzman doktoru Hayri Özşen ve güzellik merkezinin işletmecisi Ayşe Çimer birlikte kestiler.

Daha sonra Başkan Seyfi Dingil, açılışa katılan davetliler ile birlikte güzellik merkezinin odalarını tek tek gezerek bilgiler aldı ve katılan davetlilerle sohbet etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here