Arsuz’un Tüm Yolları Asfalta Kavuşuyor

0
69

nergizlik asfalt1Arsuz Belediyesi, ilçe genelindeki yolları modern hale getirmek, ulaşımda kolaylığı sağlamak ve yeni yolları asfaltlamak amacıyla başlattığı asfalt bakım-onarım ve serim seferberliğini sürdürüyor. Asfalt serim çalışmalarında planlanan program çerçevesinde ilçe genelindeki en ücra noktaya kadar ulaşan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Nergizlik Mahallesi’nde yaptığı çalışmaları inceleyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, asfalt çalışmaları tamamlanan yollarda da ekibiyle birlikte büyük bir keyifle yürüdü.

Karahüseyinli Mahallesi’nde başlayan, Arpaderesi’nin ardından Nergizlik’te devam asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından ekiplerin Gözcüler ve Harlısu Mahalleleri’ne geçeceğini ifade eden Başkan Nazım Culha, yıllara sari olarak gerçekleşen asfalt ihalesi kapsamında bütün yolların asfaltlanacağını ve hizmetlerin Arsuz’un tüm mahallelerine yayılarak hızla devam ettiğini ifade etti.

Asfalt çalışmasının yanısıra Harlısu Mahallesin’de parke, ilçe merkezinde kent meydanı, nikah salonu ve semt pazarı, Karaağaç Mahallesi’nde sahil yürüyüş yolu projesi ve Karaağaçspor tesisleri yenileme çalışmaları, Derekuyu’nda köprü, Üçgüllük Mahallemizde yol dolgu çalışmaları, Çamçiftlik de menfez çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Nazım Culha, Arsuz’un adeta yeniden şekillendiğini ifade etti.

Nergizlik Mahallesi’nde Başkan Nazım Culha’yı asfaltın üzerinde yürürken gören bir mahalle sakini, Başkan Culha’ya; “Dünya durdukça durasın inşallah. Dualarımız her zaman sizinle” diyerek hayır duasıyla teşekkür etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here